ورود کاربر
سایت
  •  
  •                    
  •  

نشست معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

استانداری سمنان به همکاری فدراسیون مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جهان برگزار می کند:

 

 

برگزارکننده :

(FEMOZA (The world Free & special economic Zones Federation)

 

فموزا در سال 1999 در راستای تحقق سیاست‌های«جهانی شدن اقتصاد» متولد شد. ژنو شهر گفتگو و تمدن، حریم امنی شد تا این فدراسیون را در راهِ انجام این ماموریت یاری نماید.

فموزا با گسترش مناطق آزاد، در پی اتصال جهانی کشورهاست. مناطقی که در آن مراودات اقتصادی در امنیت انجام پذیرد؛ و تمامی کشورهای دنیا از مزیت های یک اقتصاد جهانی بهره‌مند گردند.

امروز که 15 سال از تولد فموزا می‌گذرد، این سازمان با انعقاد بیش از 200 قرارداد تجاری به اعتباری بین المللی دست یافته است. دریافت گواهینامه معتبر سازمان ملل برای  کنترل مناطق آزاد از دیگر دستاوردهایی است که فموزا در سال 2003 به آن نائل گشت.

پس از موفقیت‌های چشمگیر در راه اندازی مناطق آزاد در کشورهایی چون بلاروس، لبنان و قزاقستان این فدراسیون قصد دارد تا تمامی تجربیات خود را برای راه اندازی مناطق درخشان اقتصادی در ایران بکار گیرد. ایران می‌تواند فرصتی مناسب برای تحقق چشم انداز نخستین فموزا در راستای گسترش بازارهای جهانی باشد.

کشوری که مامن گنجینه‌های پنهان خلاقیت است. کشوری غنی از ذخائر، همراه با طبیعتی بکر و ناشناخته که هر گوشه آن میتواند چشمه جوشان توسعه و رفاه باشد.

 

مجری برگزاری نشست

 

موسسه مطالعات و پژوهش های اقتصاد ایرانیان، برندی معتبر در زمینه ارائه خدماتی پیشرو و برتر به بنگاه‏ها و آحاد فعال در سطح کشور و منطقه است. برآورده ساختن نیازهای پژوهشی و اطلاعاتی در حیطه اقتصاد و سرمایه‏ گذاری در بالاترین سطح کیفی؛ و ارائه راهکارهای اثربخش و کارا به اقتضای نیاز بنگاه‏ ها، این موسسه را در تراز مرجعی شاخص و فرادست، در فرآیند تصمیم‏ گیری سازمان‏ ها قرار داده‏است. اقتصاد ایرانیان پیشگام در تجمیع و به‏ کارگیری روزآمدترین علوم کاربردی، پیرامون ایجاد زنجیره ارزش اطلاعات و ارائه بهینه آن به افراد و کسب‏ وکارها است.

موسسه اقتصاد ایرانیان همواره در مسیر اهداف اقتصاد مقاومتی ثابت قدم بوده است؛ و  با همکاری سازمان‌ها و مجموعه های پیشرو، همایش‌های متعدد اقتصادی در سطح ملی برگزار نموده است. برگزاری 4 دوره همایش سالانه «دورنمای اقتصاد ایران» معرف بخش کوچکی از توانمندی این موسسه در سال های اخیر است.

نشست «فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری در ایران» برگ زرین دیگری در تاریخچه فعالیت این موسسه اقتصادی خواهد بود که با حمایت نهادهای دولتی، در آبان ماه سال 96 برگزار خواهد شد.

 

http://eventiranian.ir

 

 

 

 

برگزار کننده: 
-
زمان اجرا: 
-
پست الکترونيک همکاران
پیام مدیرعامل

به نام پرودگار متعال

خدمتگزاران شما در شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان از بدو تأسیس تا كنون سعی داشته‌اند كه به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی‌های محیط كسب و كار، درك صحیح و كارشناسانه از نیازهای اقتصاد كشور و شناسایی نیازهای به حق صنعتگران ارجمند، با خدمات جدید و به‌روز، زمینه‌ساز خدمت‌دهی مناسب و درخور باشند.

نمایش
بانک ها
اوقات

هواشناسی
Semnan, Iran
25°C
Fog, Warm